नयाँ शक्ति पार्टी चुनावमा होमियो, को–को छन् चुनावी समितिमा (नामसहित)

काठमाण्डौ, १७ चैत्र । वैशाख ३१ गते हुने  स्थानीय निर्वाचनमा सक्रिय सहभागि हुन  नयाँ शक्ति पार्टीले विभिन्न  चुनावी समितिहरु गठन गरेर तयारी थालेकाे छ । चैत्र १५ र १६ गते काठमाण्डौमा समपन्न नयाँ शक्ति पार्टी नेपालको संघीय परिषद्को दोस्रो पूर्ण बैठकले यस्तो निर्णय गरेको हो ।

काठमाण्डौमा अाज अायोजित पत्रकार सम्मेलनमा नयाँ शक्ति पार्टी नेपालका संयोजक डा. बाबुराम भट्टराईले नयाँ शक्ति पार्टी  जस्तोसुकै अवस्थामा पनि  निर्वाचनमा जान तयार रहेको बताउदै  स्थानिय निर्वाचनका लागि निर्वाचन परिचालन समितिकाे घोषणा गरेका छन ।

यस्तो त नयाँ शक्तिकाे निर्वाचन परिचालन टिम

क) केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन समिति

१) डा. बाबुराम भट्टराई–संयोजक
२) रामचन्द्र झा
३) महेश कर्मोचा
४) दुर्गा सोव
५) सबै प्रदेशका उत्प्रेरक र संयोजकहरु
६) सबै विभाग÷संयन्त्र÷आयोगका संयोजकहरु
७) सबै आंगिक, पेशागत र राष्ट्रिय संगठनका संयोजकहरु

ख) प्रदेशका संयोजक र उत्प्रेरकहरु

क्र.सं.                  प्रदेश                  उत्प्रेरक                               संयोजक

१                     प्रदेश नं. १               देवीप्रसाद                           ओझा पासाङ शेपा
२                     प्रदेश नं.  २            रामचन्द्र झा                          महेन्द्र पासवान
३                     प्रदेश नं. ३            परशुराम तामाङ                     गंगा श्रेष्ठ
४                     प्रदेश नं. ४           वीरेन्द्र पोखरेल                         वलावती शर्मा
५                     प्रदेश नं. ५           मा. गंगा चौधरी                       सत्गौवा दानबहादुर चौधरी
६                    प्रदेश नं. ६           नवराज सुवेदी                           भक्तबहादुर शाह
७                   प्रदेश नं. ७              भीमबहादुर कडायत                   लीला भण्डारी

सबै संघीय परिषद् सदस्यहरु गाउँपालिका र नगरपालिका उत्प्रेरक र केन्द्रीय कार्यकारी सदस्यहरु जिल्ला र उपमहानगर र महानगरपालिका उत्प्रेरकका रुपमा क्रियाशील हुने ।

ग) केन्द्रीय वक्ता टीम

१) देवेन्द्र पौडेल – संयोजक
२) वामदेव क्षेत्री
३) मदन राई
४) प्रशान्त सिंह
५) भाइराजा पाण्डे
६) वीरेन्द्र पोखरेल
७) रामकुमार शर्मा
८) कल्पना धमला
९) मुक्ति प्रधान
१०) देवेन्द्र पराजुली
११) डा. प्रदीपमान तुलाचन
१२) गणेश राई
१३) करिश्मा मानन्धर
१४) खिमलाल देवकोटा
१५) नाथुप्रसाद चौधरी
१६) डा. प्रवीण मिश्र
१७) मदन केसी
१८) रामरिझन यादव
१९) लिली थापा
२०) कमला हेमचुरी
२१) इन्दू शर्मा
२२) वहिद अन्सारी
२३) इशुजंग कार्की
२४) प्रकाश विकल्प
२५) पिंकी गुरुङ

घ) राजनीतिक संवाद समिति

१) रामचन्द्र झा–संयोजक
२) दुर्गा सोव
३) देवेन्द्र पौडेल
४) परशुराम खापुङ
५) परशुराम तामाङ
६) खिमलाल देवकोटा

ङ) घोषणापत्र मस्यौदा समिति

१) केशव दाहाल–संयोजक
२) डम्बर खतिवडा
३) प्रशान्त सिंह
४) डा. लक्ष्मीप्रसाद देवकोटा
५) लिली थापा
६) रवीन्द्र थिङ
७) सुशीला सिर्पाइली

च) स्वयंसेवक परिचालन समिति

१) गंगा श्रेष्ठ–संयोजक
२) नारायणराज पाण्डे–पूर्व सुरक्षाकर्मी
३) कल्पना धमला–महिला
४) कमल शाही–युवा
५) राजेन्द्र किराती–खेलकुद
६) तिलक थापा–मजदुर
७) राजु नेपाल–विद्यार्थी
८) रमेश महतो–विद्यार्थी
९) लालध्वज नेम्वाङ–मजदुर
१०) हरिबहादुर श्रेष्ठ– पूर्व पीएलए
११) शान्तिकुमार तिमिल्सिना– सामाजिक स्वयंसेवक

छ) आर्थिक व्यवस्थापन समिति

१) पासाङ शेर्पा–संयोजक
२) सुनिल खड्का
३) जनक शाह
४) डा. राजेन्द्र केसी
५) दानबहादुर तामाङ
६) विराट थापा