June 24, 2017

स्ववियू निर्वाचन, कुन क्याम्पसमा कसले जिते

काठमाडौं, १८ फागुन– स्ववियु निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेस समर्थित नेविसंघले अग्रस्थानमा देखिएको छ । बुधबार अबेर प्राप्त जारीअनुसार नेविसंघले आफ्नो संगठनले देशभरका ७२ क्याम्पसमा जित हात पारेको जनाएको छ ।
यस्तै एमाले निकट अनेरास्ववियूले स्ववियू निर्वाचनमा ५०  र माओवादी केन्द्र सम्बद्ध अखिल क्रान्तिकारी बुधवार साँझ सम्म ३५ क्याम्पसमा जितेको लिष्ट सार्वजनिक गरेको छ ।

नेविसंघ विजय भएका क्याम्पसहरु 

१) गोकुलेश्वर कृषि क्याम्पस बैतडी अध्यक्ष–राजेन्द्र बम
२) प्रकाश बहुमुखी क्याम्पस काभ्रे अध्यक्ष–तृष्णा पन्त उप्रेती
३) नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङ अध्यक्ष –सरोज राज पाण्डे
४) मछिन्द्र बहुमुखी क्याम्पस धादिङ अध्यक्ष–प्रमोद गिरी
५) मंगला क्याम्पस लमजुङ अध्यक्ष–विश्वनाथ मिश्रा
६) कान्तिपूर क्याम्पस काठमाण्डौ अध्यक्ष–पावल बज्राचार्य
७) दिपायल क्याम्पस डोटी अध्यक्ष–जिवन भण्डारी
८) घन्टेश्वर सेतीमहाकाली डोटी बहुमुखी क्याम्पस अध्यक्ष–जितेन्द्र बोहोरा
९) दुधकोसी क्याम्पस सोलुखुम्बु अध्यक्ष–मिलन के।सी।
१०) त्रिपुरेश्वर शिक्षा क्याम्पस सिन्धुली अध्यक्ष–बसन्त अधिकारी
११) कोट्देउला जनआदर्श क्याम्पस दैलेख अध्यक्ष–रमाकुमारी नेपाली
१२) कपुरकोट क्याम्पस सल्यान अध्यक्ष–सन्देश आचार्य
१३ सिंजा बहुमुखी क्याम्पस जुम्ला अध्यक्ष–अमर सिंह खत्री
१४) त्रिपुरा सुन्दरी क्याम्पस अछाम अध्यक्ष–भिम कुंवर
१५) राधा दामोदर संस्कृत स्याङजा विद्यापिठ अध्यक्ष–सोवित पाठक
१६)सप्तकोषी बहुमुखी क्याम्पस सुनसरी अध्यक्ष–प्रतिक राई
१७) अपिलम्पा क्याम्पस हुती दार्चुला अध्यक्ष–तोयराज भट्ट
१८) राष्ट्रिय बहुमुखी क्याम्पस दत्त दार्चुला अध्यक्ष–धरेन्द्र धामी
१९) ठोकर्पा सामुदायिक क्याम्पस सिन्धुपाल्चोक अध्यक्ष–बसन्त महत
२०) सरस्वती सस्कृत विद्यापिठ मणिग्राम रुपन्देही अध्यक्ष–विष्णु पौड्याल
२१) मालुङ्गा सार्वजनिक ब क्याम्पस स्याङजा अध्यक्ष–खगेन्द्र भट्टराई
२२) मातृभुमि क्याम्पस लमजुङ्ग अध्यक्ष–रमेश ढुङ्गेल
२३) भक्ति आर्दश क्याम्पस लमजुङ्ग अध्यक्ष–सुसिल रेग्मी
२४) ईसानेश्वर क्यामपस लमजुङ्ग अध्यक्ष–सुनिल भुजेल
२५) सोताङ्ग पब्लिक क्याम्पस सोलुखुम्बु अध्यक्ष–धिरज राई
२६) गौरीगंञ्ज क्याम्पस झापा अध्यक्ष–देव राजबंशी
२७) काकरभिट्टा क्याम्पस झापा अध्यक्ष–सुरज उप्रेती
२८) गुप्तेश्वर क्याम्पस पर्वत अध्यक्ष–शिशिर क्षेत्री
२९) शहिद कृष्ण क्याम्पस तनहु अध्यक्ष –शिर्षक भट्टराई
३०) ज्योती ब क्याम्पस अर्धखाची अध्यक्ष–सागर वेलवासे
३१) जन प्रशासन ब क्याम्पस पर्वत अध्यक्ष–रमेश सुबेदी
३२) रुवाकोट महासिला ब. क्याम्पस पर्वत अध्यक्ष–सिर्जना मल्ल ठकुरी
३३ रामपुर ब क्याम्पस कंचनपुर अध्यक्ष–भगत राना
३४) कंकालिन क्याम्पस ठुलो पाखुरा सिन्धुपाल्चोक अध्यक्ष–विमल योञ्जन
३५) जनसिद्धेश्वर ब क्याम्पस बांके अध्यक्ष–चित्रकला पुन
३६) ज्ञानुदय ब क्याम्पस बांके अध्यक्ष–हिमाल पंगेनी
३७) चापाकोट ब क्याम्स स्याङजा अध्यक्ष–सबिन डोटेल

३८) गलकोठ बहुमुखी क्याम्पस बाग्लुङ्ग अध्यक्ष–गुमानसिंह भण्डारी
३९) शहिद आर्दश क्याम्पस काठमाडौं अध्यक्ष–निराजन नेपाल
४०) श्री शंकरपुर क्याम्पस पस्सि दार्चुला अध्यक्ष–कमला पन्थ
४१) खप्तड बहुमुखी क्याम्पस मसुरीया कैलाली अध्यक्ष–दिपक साउद
४२) नारद आर्दश क्याम्पस उदयपुर अध्यक्ष–प्रताप राई
४३) लेटाङ्ग बहुमुखी क्याम्पस मोरङ्ग अध्यक्ष–बिक्रम चापागाई
४४) खप्तड बहुमुखी क्याम्पस तेह्थुम अध्यक्ष–पवित्रा पौड्याल
४५) पार्वती बहुमुखी क्याम्पस ढुङ्गखर्क काभ्रे अध्यक्ष–पुरुस्त्तम तिम्लिसिना
४६) चैतन्य क्याम्स बनेपा काभ्रे अध्यक्ष–माधव शर्मा
४७) हरैया बहुमुखी क्याम्पस रुपन्देही अध्यक्ष–प्रकाश पौड्याल
४८) मंगल जय बिजय काभ्रे अध्यक्ष–भिम श्रेष्ठ
४९) जिरखिम्ती बहुमुखी क्याम्पस तेह्रथुम अध्यक्ष–दिपेन गौतम
५०) काभ्रे बहुमुखी क्याम्पस काभ्रे अध्यक्ष –यजेश्वर कायस्थ
५१) आबु खैरेनी बहुमुखी क्याम्पस तनहु अध्यक्ष–पुर्णिमा थापा
५२) सगरमाथा इ.कलेज ललितपुर अध्यक्ष–क्षितिज सिंह ठकुरी
५३) मोहन्यल बहुमुखी क्याम्पस भजनिया कैलालि अध्यक्ष–जिबन जैशी
५४) बिरगञ्ज नर्सिङ्क क्याम्पस पर्सा अध्यक्ष–प्रसंशा पाण्डे
५५) गरामनि क्याम्पस झापा अध्यक्ष–बिनोद उप्रेति
५६) त्रिबेणि बहुमुखी क्याम्पस डडेल्धुरा अध्यक्ष–कृष्ण नाथ
५७) रोलेश्वर बहुमुखी क्याम्पस कंचनपुर अध्यक्ष–आसा भट्ट
५८) जगन्नाथ बहुमुखी क्याम्पस बैतडी अध्यक्ष–कमल भट्ट
५९) सस्कृत क्याम्पस पोखरा कास्की अध्यक्ष–केशव आचार्य
६०) मेलौनी क्याम्पस बैतडी अध्यक्ष–केशव चन्द
६१) रुरु सस्कृत क्याम्पस गुल्मी अध्यक्ष–सुर्यश रीजाल
६२) पञ्च देवल बहुमुखी क्याम्पस कालिकोट अध्यक्ष–प्रकाश अर्याल
६३) जनता बुहुमुखी क्याम्पस सुर्खेत अध्यक्ष–पुरन रावल
६४) विरेन्द्र विद्या मन्दिर कैलाली अध्यक्ष–धननजय रिमाल
६५) लम्की ब क्याम्पस कैलाली अध्यक्ष–ललित जैशी
६६) देवकोटा ब क्याम्पस नवलपरासी अध्यक्ष–सुसिल चापागाई
६७) डोटी ब क्याम्पस डोटी अध्यक्ष–बालकृष्ण साउद
६८) अरनिको कलेज सिन्धुपाल्चोक अध्यक्ष–हेमन्त श्रोष्ठ

६९) जनज्योति क्याम्पस तनहु भिमाद अध्यक्ष –सुनिल श्रोष्ठ

७०) गल्याङ्ग ब क्याम्पस स्याङजा अध्यक्ष–प्रेम नारायण रेग्मी

७१) त्रिभुवन आर्दश ब क्याम्पस स्याङजा अध्यक्ष –सुनिल चापागाँइ
७२) पोखरा नर्सिङ्ग क्याम्पस पोखरा अध्यक्ष–अनामिका बस्नेत

अनेरास्ववियुले जितेका क्याम्पसहरु

१) जलबिरे क्याम्पस सिन्धुपाल्चोक–अमृत थापा
२) ईन्द्रावती क्याम्पस सिन्धुपाल्चोक–बालकृष्ण दुलाल
३) सरस्वती क्याम्पस सिन्धुली–रमेश कट्टेल
४) गौमती ब. क्याम्पस सिन्धुली
५) त्रिदेव क्याम्पस, झापा–लक्ष्मी न्यौपाने
६) गौरादह क्याम्पस झापा–कमल पौडेल
७) एकतप्ता बहुमुखी क्याम्पस इलाम–हिमाल खनाल
८) परमानन्द बहुमुखी क्याम्पस गुल्मी–शितल थाप
९) सेती क्याम्पस बझाङ विमला अवस्थी
१०) त्रिवेणी क्याम्पस बझाङ–जय कुँवर
११) मंगला शिक्षा क्याम्पस म्याग्दी–अनिषा भट्टराई
१२) हिमशिखर क्याम्पस सुर्खेत–रमेश शर्मा
१३) फुलबारी क्याम्पस कैलाली–लक्ष्मण गिरी
१४) हिले ब। क्याम्पस–नरेन्द्र ब राई
१५) जालपादेवी क्याम्पस धनकुटा–सावित्रा घिमिरे
१६) डेडिथुम्का क्याम्पस–शालिकराम पराजुली
१७) सन्जिवनी क्याम्पस धुलिखेल–रमेश सिंह ठकुरी
१८) कुसादेबी क्याम्पस–मन्दिरा घिमिरे
१९) रिडी बहुमुखी क्याम्पस गुल्मी–रामप्रसाद पोखरेल
२०) सिद्धार्थ सामुदायिक क्याम्पस स्याङ्जा–प्रतिष्ठा कार्की
२१) पाटन बहुमुखी क्याम्पस बैतडी–महेशप्रसाद भट्ट
२२)सल्यान बहुमुखी क्याम्पस सल्यान–रामबहादुर खत्री
२३) मान्डव्य बहुमुखी क्याम्पस पाल्पा–नवीन बस्याल
२४) शान्ती क्याम्पस बझाङ–डम्बर सिंह
२५) खापरदेव क्याम्पस बझाङ–पुजा कार्की
२६) आदर्श बहुमुखी क्याम्पस धादिङ–रुपक गिरी
२७) हनुमन्तेश्वर क्याम्पस काभ्रे, दोलखा–सन्तोष दाहाल
२८) खोटाङ क्याम्पस खोटाङ–सन्तोषी फुयाँल
२९) कानपुर क्याम्पस काभ्रे–सुनिता तामाङ
३०) अमरदीप क्याम्पस सुर्खेत–हरि देवकोटा
३१)उद्वुद्द क्याम्पस पाल्पा–निर्जन आचार्य
३२) त्रियुगा क्याम्पस उदयपुर–सुनिल तमाङ
३३) सिद्ददेव बहुमुखी क्याम्पस पाँचथर–रविन सम्वाहाम्फे लिम्बू
३४) सिमपानी क्याम्प खोटाङ–रोशन पोख्रेल
३५) मादी ब क्याम्पस संखुवासभा–नवराज बडुवाल
३६) रामेश्वर क्याम्पस संखुवासभा–नवीन याख्या राई
३७) भिमज्योती शिक्षा क्याम्पस खुर्कोट–चुडामणि श्रेष्ठ
३८) नमुना बागेश्वरी क्याम्पस धादिङ बैरेनी–सन्दीप घिमिरे
३९) जनक क्याम्पस भकुन्डे काभ्रे–सरला दाहाल
४०) अन्नपूर्ण सामुदायिक क्याम्पस, कार्किनेटा–हिमाल श्रेष्ठ
४१) सेती क्याम्पस, बझाङ–बिमला अवस्थी
४२) लाली क्याम्पस, दार्चुला–कमला पन्त
४३) खप्तड आदर्श क्याम्पस, डोटी–रमेश पचेरा
४४) बुडिनन्दा क्याम्पस, बाजुरा–केशरबहादुर भाट
४५) जनहित बहुमुखी क्याम्पस, मुस्ताङ–रबिन बानियाँ गुरुङ
४६) महादेव क्याम्पस रातमाटे, नुवाकोट–प्रदीप नेपाल
४७) जिरी क्याम्पस, दोलखा–समीर खड्का
४८) जितपुर क्याम्पस, धनकुटा–प्रतिमा श्रेष्ठ
४९) संखुवासभा बहुमुखी क्याम्पस –चैनपुर
५०) काठमाडौं क्याम्पस, कालीमाटी

अखिल क्रान्तिकारीले जितेका क्याम्पसहरु

१) पुल्चोक इन्जिनियरिङ क्याम्पस, ललितपुर–रोशन थापामगर
२) महालक्ष्मी क्याम्पस, ललितपुर लुभु–सरोज महर्जन
३) सगरमाथा आइटी कलेज, सानेपा ललितपुरखमनिष खत्री
४) सिम्रुतु शिक्षा क्याम्पस, रुघा रुकुम–जीवन पुनमगर
५) सानोभेरी शिक्षा क्याम्पस, सिम्ली रुकुम–रामबहादुर विष्ट
६) स्यार्पु शिक्षा क्याम्पस, बाफिकोट रुकुम–नवराज केसी
७) मुसिकोट क्याम्पस, मुसिकोट रुकुम–नारायण केसी
८) शितल शिक्षा क्याम्पस, चौरजहारी रुकुम–अनुप पोखरेल
९) राडी शिक्षा क्याम्पस, आठविसकोट, रुकुम–खुबराज वली
१०) सिस्ने शिक्षा क्याम्पस, रुकुमकोट–श्रीकुमार बुढाथोकी
११) शिवजन क्याम्पस शितलपाटी, सल्यान–हरिप्रकाश वली
१२) बनगाड क्याम्पस, सल्यान–इन्द्रबहादुर बुढाथोकी
१३) फारुला बहुमुखी क्याम्पस, सल्यान–रामप्रसाद शर्मा
१४) लटिनाथ बहुमुखी क्याम्पस, दार्चुला–नरबहादुर बिष्ट
१५) गोकुलेश्वर बहुमुखी क्याम्पस दार्चुला–भुवन भण्डारी
१६) नलगाड बहुमुखी क्याम्पस जाजरकोट–राजन राना
१७) पाणिनी बहुमुखी क्याम्पस अर्घाखाँची–लक्ष्मण खड्का
१८) त्रिपुरा क्याम्पस, नाम्दु दोलखा–शालिकराम उप्रेती
१९) प्रताप स्मृति कलेज सिंगटी दोलखा–नमराज बस्नेत
२०) प्रभा बहुमुखी क्याम्पस काभ्रे–विनोद चौलागाई
२१) दाप्चाकृष्ण क्याम्पस दाप्चा काभ्रे–अमृत अधिकारी
२२) पुष्पलता बहुमुखी क्याम्पस लमजुङ–संगिता भुजेल
२३) जनज्योति क्याम्पस पुर्काटदह गुल्मी–सिर्जना घिमिरे
२४) धुर्कोट पर्मानन्द भण्डारी क्याम्पस, गुल्मी–शितल थापा
२५) भाषा क्याम्पस, धनकुटा–नवीन पौडेल
२६) लाम्पन्टार बहुमुखी क्याम्पस सिन्धुली–विमल रमौली मगर
२७) जुगल बहुमुखी क्याम्पस सांगाचोक सिन्धुपाल्चोक–जयन्द्र श्रेष्ठ
२८) पालुङ बहुमुखी क्याम्पस पालुङ मकवानपुर–मुकेश घोले
२९) भेरी शिक्षा क्याम्पस गुमी सुर्खेत–रितकुमार विक
३०) गुराँस बहुमुखी क्याम्पस बर्दिया–धनसरा ढकाल
३१) चौमाला बहुमुखी क्याम्पस कैलाली–प्रकाश आचार्य
३२) नेत्रावती सामुदायिक क्याम्पस धादिङ–रामबाबु विष्ट
३३) परोपकार आदर्श बहुमुखी क्याम्पस जौवारी गोर्खा–मिना पन्त
३४) जयपृथ्वीबहादुर सिंह क्याम्पस बझाङ–रामचन्द्र रोकाय
३५) नन्दादेवी बहुमुखी क्याम्पस कालिकोट–लक्ष्मण बुढा

राप्रविसंघले जितेका क्याम्पसहरु

१) समयथान बहुमुखी क्याम्पस शिवराज कपिलवस्तु–बासुदेव केसी
२)आदर्श बहुमुखी क्याम्पस कपिलवस्तु–रजत गुप्ता
३) वंशगोपाल बहुमुखी क्याम्पस मकवानपुर–लक्ष्मण पौडेल